Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları

Okul gezileri hem çocukların öğrendikleri bilgileri zihinlerinde somutlaştırmaları açısından, hem de hangi konulara merakları olduğunu keşfetmeleri açısından çok önemlidir. Tarihle, fen ve teknolojiyle veya başka konularla ilgili olan her türlü gezi öğrencilerin ufuklarını genişletecektir. Ufku ve bakış açısı genişleyen, merakları kamçılanan çocuklar hayata ve geleceğe güvenle bakar ve daha başarılı olurlar.

Meis Turizm olarak, uzun yıllar bu sektörün içinde çalışanlardan oluşan ekibimizle birlikte beklentileri çok iyi bilmekteyiz. Okulların müfredatlarını takip etmekte ve öğrencilerimize rehberlerimiz eşliğinde derslerinde konu olan bölgeleri yerinde göstermekteyiz.

  • Okul gezilerimizi öğretmenlerimizin istediği tarihlerde istenilen bölgelere düzenlemekteyiz. Profesyonel yaklaşımımız, konusunda uzman rehberlerimizle birlikte öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamayı amaç edinmekteyiz.
  • Ulaşım için tercih ettiğimiz araçlar ''Milli Eğitim Bakanlığı'' ve "Kültür ve Turizm Bakanlığı'' nın belirlemiş olduğu standartlara uygun olup ferdi koltuk sigortalı ve lüks otobüslerdir.
  • Meis Turizm olarak, öğrencilere yönelik tur ve gezi programlarını kaliteden ödün vermeden güven içinde gerçekleştirmeyi temel amaç saymaktayız. Öğrenci turlarımız için bizlerle iletişime geçip randevu vermeniz yeterlidir.

DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...