Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
 • GAP TURLARI 2022
GAP TURLARI 2022
 • KİŞİ BAŞI:
 • KONAKLAMA: 7 GÜN & 6 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ:
 • KONAKLAMA YERİ: 4* THE GREEN PARK Hotel - 4* HARRAN OTELİ - 5* MATİAT OTEL - 4* NEW GARDEN HOTEL - 4* WHITE STAR HOTEL - 4* GRAND BOĞAZİÇİ HOTEL
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  GAP TURLARI 2022 Hakkında Genel Bilgiler

   
  GAP TURLARI
   
  GAZİANTEP - BİRECİK - HALFETİ - ŞANLIURFA - BALIKLIGÖL - HARRAN - GÖBEKLİTEPE - MARDİN - MİDYAT - HASANKEYF - MALABADİ KÖPRÜSÜ - DİYARBAKIR - ADIYAMAN (Nemrut Dağı) – KAHRAMANMARAŞ -  HATAY (Antakya) - ADANA
   
  (7 GÜN & 6 GECE)
   
  2022 İLKBAHAR GAP TURLARI ÇIKIŞ TARİHLERİ
   
  1. TUR: 24.MART.2022 / PERŞEMBE
  2. TUR: 15.NİSAN.2022 / CUMA
  3. TUR: 21 MAYIS.2022 / CUMARTESİ
   
  ÇIKIŞ GÜNÜ
  AKŞAM saat 18:00 civarında Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Menemen, Salihli, Uşak, Afyon, Konya, Adana yol güzergahı üzerinden devam edip uygun bir yerde kahvaltı molası veriyoruz.

 • GEZİLECEK YERLER: GAZİANTEP - BİRECİK - HALFETİ - ŞANLIURFA - BALIKLIGÖL - HARRAN - GÖBEKLİTEPE - MARDİN - MİDYAT - HASANKEYF - MALABADİ KÖPRÜSÜ - DİYARBAKIR - ADIYAMAN (Nemrut Dağı) – KAHRAMANMARAŞ - HATAY (Antakya) - ADANA
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: AYVALIK - GAZİANTEP

  Kahvaltı molamızdan sonra Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’teki ilk gezi noktamız Birecik Barajının suları altında kalan tarihi Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi olacak. Rehberimiz eşliğinde Zeugma Müzesi’ ndeki turumuzun ardından, Naib Hamamının önünde durup 14 Şehitler Anıtını görüyoruz ve 3 abide ve 6 mermer sütun içerisine monte edilen levhalarda hem Türkçe hem de Göktürk yazılarını barındıran Orhun Kitabelerini görüyoruz. Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğraflıyoruz. Ardından Gaziantep’te meşhur Kebapçı Halil Usta’ da yöresel lezzetlerden karışık kebapların tadına bakmak için öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Gaziantep baklavasının da tadına da baktıktan sonra Gaziantep’teki Zeytin Han’ da yapacağımız gezi sonrasında vereceğimiz kısa alışveriş molasının ardından Bakırcılar Çarsısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp Tahmis Kahvesi olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek kısa bir mola ile serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama GAZİANTEP 4* THE GREEN PARK Hotel’ de olacaktır.

  2. Gün: BİRECİK - HALFETİ - ŞANLIURFA - BALIKLI GÖL - HARRAN
  Gaziantep’teki otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Birecik’ e hareket ediyoruz. Nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarının koruma altına alındığı doğal yaşam çiftliğinde bu kuşları görme ve fotoğraflama fırsatı buluyoruz. Sonrasında bizi sanki cennetten bir köşe Halfeti karşılıyor. Sular altında kalmış Halfeti de Fırat Nehri’ nin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. (EKSTRA) Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfeti’ ye çıkıyoruz. Halfeti’ den ayrıldıktan sonra Şanlıurfa’ ya doğru devam ediyoruz. Şanlıurfa' da öncelikle öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Burada yöresel lezzetlerden Urfa Patlıcan Kebabı, Urfa Kebabı veya Soğan Kebabını tercih edebilirsiniz. 
  Üzerine Şıllık tatlısı veya Künefe vazgeçilmez bir lezzet olacaktır.
  Yemek molamız sonrasında arzu eden misafirlerimiz  ardından Şanlıurfa’da Eyyübiye Mahallesine geliyor ve sabrın timsali Eyüp Peygamberin çile çektiği mağarayı ve makamındaki kuyuyu ziyaret ediyor ve sabır için şifa için sulardan içiyoruz. Balıklı Göl, Halil - ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü İbrahim Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yer, Rızvaniye Camii, Mevlid-i Halil Camini ziyaret ediyoruz. Sonra Dünya' nın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran’ a geliyoruz. Dünya’da sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleriyle koruma altına alınmış olan Harran’da; Ulu Cami Kalıntıları, Höyük, Şehir Surları, Kale, Geleneksel Harran Evlerini görüyoruz. Harran gezimizi tamamladıktan sonra Şanlıurfa' da bulunan otelimize gidiyoruz. Konaklamamız oda kahvaltı 4* HARRAN OTELİ’ nde olacaktır. Akşam Yemekli Sıra Gecesine katılıyoruz. (EKSTRA)
  3. Gün: ŞANLIURFA (Göbeklitepe) - MARDİN - MİDYAT

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası, Kapalı Çarşı, kilimciler, isotçular, demirciler,  bakırcılar çarşıları ve Gümrük Han’ da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından 1994 yılında tarlasını sürerken bulduğu oymalı taşı müzeye götüren bir çiftçinin sayesinde bulunan Göbekli Tepe’ ye hareket ediyoruz. (Kültür ve Turizm Bakanlığının koruma ve yasal yenileme süreci içerisinde ören yeri açık olduğu takdirde ziyaret gerçekleştirilecektir.) Turumuzun ardından Göbekli Tepe’den ayrılıyor ve Mardin’e doğru yola koyuluyoruz. Önce öğle yemeği için mola vereceğiz. Mardin’ in yöresel yemeklerinden oluşan Mardin tabağı (Bunda kaburga dolması - kapalı açık sembüsek - güveç - içli köfte karışımı tabak) tercih edebilirsiniz. Yada isteyenler sadece güveç veya kaburga alabilirler. Ardından gezimize başlıyoruz. Dinlerin ve Dillerin buluştuğu, Süryani’sinden-Arabına birçok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardin, taş işçiliği ve kentsel dokusu ile ziyaretçilerini büyülüyor. Eski Mardin’ de gezimize öncelikle Kasımiye Medresesi’ nden başlıyoruz. Kırklar Kilisesi ziyaretinden sonra Mardin’ in en büyük Camisi olan Camii Kebir olarak geçen Mardin Ulu Cami' yi görüyoruz. Sonrasında Eski dönemlerden günümüze kadar gelen, kendine özgü bir mimari karaktere sahip olan, Anadolu ev mimarisinin en güzel örneklerinden Mardin Evleri’ nin bulunduğu sokaklarda dolaşıyoruz. Gezimizin ardından Midyat' ta kalacağımız 5* MATİAT OTEL’ e gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  4. Gün: MİDYAT - HASANKEYF - MALABADİ KÖPRÜSÜ - DİYARBAKIR

  Otelimizdeki kahvaltının ardından Midyat’ ta turumuza başlıyoruz. İlk olarak Devlet Konuk Evini dolaşıyoruz ve ardından Midyat’ ı keyifle izleyip fotoğraflıyoruz. Midyat çarşılarında vereceğimiz serbest zaman sonrasında yeni Hasankeyf’ e doğru yola çıkıyoruz. Hasankeyf uzun zaman önce sular altında kaldığından yeni yerinde görüyoruz. 550 yıllık Zeynel Bey Türbesi, 150 tekerden oluşan özel bir platform üzerindeki beton bloklar ile tek parça halinde taşınmıştır. Burada sadece El-rızk Camisi ve Zeynel Bey Türbesi’ni bulunmaktadır. Fotoğraf molasından sonra yeni Hasankeyf’ e veda edip yolumuz üzerinde bulunan Batma' a uğrayıp öğle yemeğimizi yiyoruz. Sonra Malabadi Köprüsü' ne gidiyoruz. Malabadi Köprüsü, Dünya' da taş köprüler içerisinde kemeri en geniş olandır. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Diyarbakır’ a varıyoruz. Diyarbakır’ daki turumuza başlıyoruz. Şehirdeki camiler arasında en büyüğü ve en ünlüsü olan Diyarbakır Ulu Camii ile başlıyoruz. Ulu Camii İslam âlemince 5. Harem-i Şerifi olarak kabul görmektedir. Ardından Diyarbakır Surları ile devam ediyoruz. Diyarbakır Surları, Dünya’nın en eski ve en sağlam surlarından olan Diyarbakır kalesi Çin Seddi' nden sonra en uzun surdur. Diyarbakır Kalesi 5.700 metre uzunluğunda,10-12 metre yüksekliğinde, 3-5 metre, 82 adet burcu, 4 yöne açılan ana kapıları bulunmaktadır. Burçlar üzerindeki görkemli kabartmalar ve kitabeleriyle dünyanın ender kalelerindendir. Bu günlük gezimizi bitirip konaklama yapacağımız DİYARBAKIR’ daki 4* NEW GARDEN HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  5. Gün: DİYARBAKIR & ADIYAMAN (Nemrut Dağı)

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , Gezimizin ardından turumuza On Gözlü Köprü ile devam ediyoruz. Burası Mervaniler zamanında inşa edilmiştir, inşa tarihi 1065 olan on gözlü köprü, 178.00 m. uzunluğunda, 5.60 m. genişliğinde tasarlanmıştır. Diyarbakır’ daki gezimizin ardından Adıyaman’ a doğru yola çıkıyoruz. Merkezde öğle yemeğimiz için yöresel tatları deniyoruz. (Dövmeç, Alabalık, Besni tava, Buhara pilavı, Kuzu kavurma) Yemek sonrası Nemrut Dağı’ na bizleri çıkartacak olan minibüslerimize geçiyoruz. (EKSTRA) İlk olarak minibüslerle Karakuş Tümülüsüne gideceğiz. Dört yöne bakan dört steli gördükten sonra Roma İmparatorluğunun efsanevi IX. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsünü görerek Arsemia Antik Kentine varacağız. Kartal yuvasını andıran; Antiochos-Heracles tokalaşma steli ve bunun önünde döneminin Anadolu’da bilinen en büyük kitabesini gördükten sonra minibüslerle olan yolculuğumuzu bitirip merdivenli yolun başına geliyoruz. Yaklaşık yarım saat sürecek olan yürüyüşümüzün ardından Nemrut Dağı’ nın zirvesine varıyoruz (2150 m). Güneşin batışını en iyi şekilde görebilmek için uygun bir yerde bekliyoruz. Gezilerimizin ardından Adıyaman’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama 4* WHITE STAR HOTEL’ de olacaktır.

  6. Gün: KAHRAMANMARAŞ
  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Kahramanmaraş’ a doğru yola çıkıyoruz. Buradaki turumuza Kahramanmaraş Kalesi ile başlıyoruz. Günümüze değin birçok onarım geçiren kalenin MÖ 1. yüzyıl - MS 2. yüzyıl arasında yapılmış olacağı düşünülmektedir. Kale’deki gezimizin ardından Kahramanmaraş’ın tarihi çarşılarında dolaşmak ve öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Maraş yemekleri arasında Eli böğründe, Acem pilavı, Maraş köfte, Patlıcanlı çöp kebabı bulunmaktadır. Meşhur Maraş dondurmasının tadına bakabileceğiniz çarşıları dolaşacağız. Kahramanmaraş; Kapalı Çarşı, Saraçhane, Bakırcılar, Semerciler, Mazmanlar, Kazzazlar, Demirciler Çarşısı ve bu çarşılar etrafında toplanmış geleneksel el sanatları alanında hizmet veren çok sayıda atölye ve dükkânla Türkiye'de geleneksel el sanatlarının en yoğun şekilde icra edildiği merkezlerden biri konumundadır. Sim sırma işlemeciliği, bakırcılık, köşkerlik, keçecilik, külekçilik, ahşap oymacılığı, saraçlık, semercilik, bıçakçılık, kuyumculuk, demircilik, gibi geleneksel el sanatlarının birçok çeşidinin doğal ortamında sergilendiği, temelleri Dulkadiroğulları dönemine dayanan tarihî çarşılar hâlâ ayakta olmakla birlikte ekonomik açıdan canlılığını korumaktadır. Kahramanmaraş’taki gezimizden sonra Hatay’ a (Antakya) doğru yola çıkıyoruz.
  4* GRAND BOĞAZİÇİ HOTEL’ e yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.
  7. Gün: HATAY (Antakya) - ADANA
  Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra gezimize dünyanın en büyük ikinci mozaik müzesi olan ve Antik Dönem’e ait eserlerin sergilendiği Antakya Mozaik Müzesi’ni ziyaret ederek başlıyoruz. Ardından İlk Hıristiyanlık şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası müsait olduğu takdirde gezebileceğimiz Türk-Katolik Kilisesi’ni görüp Tarihi Antakya Evleri’ni fotoğrafladıktan sonra dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St Pierre Kilisesi’ ne gidiyoruz. Ardından geçmişi kent kadar eski olup geleneksel el işçiliğinden, yemeklerine, giyimden, teneke işçiliğine kadar her türlü mesleğin icrasını burada görebileceğiniz Hatay Uzun Çarşı’ da alışveriş için serbest zaman veriyoruz ve son durağımız olan Adana' ya doğru yola çıkıyoruz.
  Adana' da ilk olarak Seyhan Nehri' ni seyrederek Onbaşılar Restorant' ta Adana Kebap' ımızı yiyor ve meşhur tatlılardan halka tatlısının tadına bakıyoruz. 
  Burada ilk gezi noktamız şehrin simgesi olmuş Taş Köprü olacak. Taşköprü, Seyhan Nehri üzerinde, Adana kent merkezinde, Adana ve Karşıyaka yakalarını birleştiren köprüdür. Adana'nın simgesi olarak kabul edilen köprü, bir Roma dönemi eseridir. Sonra sırasıyla merkezde Büyük Saat Kulesi, Kazancılar Çarşısı, Adana Ulu Cami, Sinema Müzesi ve Adana Atatürk Evi Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. 
  Tatlı ve lokum alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Alışveriş sırasında yöresel kıyafetlerinde satıldığı şalvar, yemeni ve ayakkabıları görme imkanı buluyoruz. Seyhan Baraj Gölü' nü panaromik olarak gördükten sonra Sabancı Camii’ ne gidiyoruz. Sabancı Merkez Cami 28.500 kişiye sağlayabildiği ibadet imkanı sağlaması nedeniyle Balkanların ve Orta Doğu' nun en büyük camisi kabul edilmektedir.
  Bu güzel gezimizi bitirdikten sonra dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Konya, Afyon, Uşak, Salihli yol güzergahı üzerinden sabaha karşı Ayvalık' a varıyoruz.  
   
  PİYASALARININ DURUMUNDAN DOLAYI FİYATLARDA GÜNCELLEME YAPILABİLİR.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • 1 gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • Gidiş & Dönüş Ulaşım Bedeli
  • Rehberlik Hizmetleri ve kültür turları
  • Otobüs İçi İkramlar
  • Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle Yemekleri ve içecekler
  • Tüm Özel Harcamalar
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Halfeti Tekne Turu
  • Nemrut Minibüs Ücreti
  • Nemrut Dağı Çıkış Ücreti
  • Akşam Yemekli Sıra Gecesi

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  1- Meis Turizm, gerekli gördüğünde; tur güzergâhını, içeriği aynı kalmak şartı ile değiştirme hakkına sahiptir.
   
  2- Programlarda belirtilen geziler bölgeye varış saatine göre değişiklik gösterip, bir sonraki gün gerçekleştirilebilir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir.
   
  3- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
   
  4- Tur sırasında unutulan, kaybolan ve çalınan eşyalardan Meis Turizm sorumlu değildir.
   
  5- Çocuk fiyatları 2 yetişkinin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  AYVALIK TEKNE TURU
  GÜNÜBİRLİK 29.06.2022
  AYVALIK TEKNE TURU
  180,00 TL Kişi Başı

  HER GÜN Ayvalık merkezde gemilerin önünde saat 10:30 civarı buluşuyoruz. Bilet işlemlerinden sonra saat 11:30‘ da Ayvalık' ın eşsiz koylarını görmek için hareket ediyoruz. 12 ada bölgesinde bulunan koyların tanıtımını yaptıktan sonra, rüzgarın durumuna göre kaptanımız İLYOSTA, AKVARYUM, MADEN, PINAR ve KARAADA Koyları arasından uğrayacağımız yerleri belirliyor. Gün boyu canlı müzik, animasyon, eğlence ile birlikte 1’ er saat yüzme molası veriyoruz.

  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  GÜNÜBİRLİK 30.06.2022
  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  299,00 TL Kişi Başı

  HER PERŞEMBE, CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Saat 11:00 civarı Behramkale’ ye varıyoruz. Behramkale Köyü, antik kent surları içinde yer alan ve sadece 150 haneli bir yerleşim yeridir.

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 30.06.2022
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  249,00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ, PERŞEMBE, CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz.

  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 01.07.2022
  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  349,00 TL Kişi Başı

  HER SALI,CUMA, PAZAR GÜNÜBİRLİK Sabah 07:00’ de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Çanakkale karayolu üzerinden Geyikli Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Feribotun hareket saatine göre iskeledeki çay bahçelerinde veya feribotun kafeteryasında kahvaltınızı edebilirsiniz.

  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  3 GÜN 2 GECE 01.07.2022
  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  169,00 EUR Kişi Başı

  HER CUMA ÇIKIŞLI Sabah saat 08:00’da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz. Yaklaşık olarak saat 10:30’da Midilli Gümrük’te oluyoruz.

  ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU 1 gece
  2 GÜN 1 GECE 01.07.2022
  ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU 1 gece
  1.249,00 TL Kişi Başı

  01.TEMMUZ.2022 / CUMA Akşam saat 23:30’da Ayvalık’ dan hareket ediyoruz. Balıkesir üzerinden yolumuza devam edip Susurluk’ da mola veriyoruz. Daha sonra sabah saatlerinde Bursa yol güzergahı üzerinden Sapanca Gölü’ nün kenarından geçiyoruz.

  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK 02.07.2022
  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  325,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ Sabah saat 09:00' da siz değerli misafirlerimizle birlikte sosyal mesafemizi koruyarak Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Şakran' da kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında rotamızı KOZBEYLİ KÖYÜ’ ne doğru çeviriyoruz.

  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  GÜNÜBİRLİK 02.07.2022
  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  475,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00‘ da Ayvalık‘ tan hareket ediyoruz. Şakran’ daki molamızın ardından Türkiye’ nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Tire’ ye gidiyoruz.

  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  GÜNÜBİRLİK 02.07.2022
  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  425,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz mola sonrasında temiz havası, zeytini, enginarı, lezzetli deniz ürünleriyle Ege’nin güzel ilçelerinden biri olan Urla’ ya varıyoruz.

  SAKIZ ADASI TURU
  2 GÜN 1 GECE 02.07.2022
  SAKIZ ADASI TURU
  129,00 EUR Kişi Başı

  CUMARTESİ (ŞEHİR MERKEZİ ve KUZEY ADA TURU) Sabaha karşı 4:00’ de Ayvalık’ dan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz dinlenme molasının ardından sabah saatlerinde Çeşme’ ye varıyoruz. Çeşmede kahvaltımızı yapıp, sonrasında saat 08:30 civarı Çeşme Gümrük te oluyoruz. Saat 09:20 feribotu ile Sakız Adası’ na hareket ediyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...