Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. MEİS TURİZM YOLCU TAŞIMA ve KOMİSYONCULUĞU ARAÇ KİRALAMA MOTORLU TAŞITLAR GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ SAN ve TİC.LTD.ŞTİ bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz.  Siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız, değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Telif Hakları ve Ticari Markalar
www.meisturizm.com.tr sitesinin tüm hakları . MEİS TURİZM YOLCU TAŞIMA ve KOMİSYONCULUĞU ARAÇ KİRALAMA MOTORLU TAŞITLAR GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ SAN ve TİC.LTD.ŞTİ  ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler, ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. www.meisturizm.com.tr ‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. www.meisturizm.com.tr ‘da yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar
www.meisturizm.com.tr, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.meisturizm.com.tr 'un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.meisturizm.com.tr  linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.meisturizm.com.tr 'un böyle herhangi bir web sitesi,  kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen; bir içerik, mal ve hizmete güvenerek bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan/neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

3. Kullanıcı Bilgileri
www.meisturizm.com.tr  sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri, kanuna aykırı içerikler kullanma, başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını inceleyebilirsiniz.

4. Kullanıcı Yükümlülükleri
www.meisturizm.com.tr sürekli güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan MEİS TURİZM YOLCU TAŞIMA ve KOMİSYONCULUĞU ARAÇ KİRALAMA MOTORLU TAŞITLAR GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ SAN ve TİC.LTD.ŞTİ  sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım

DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...