ISTANBUL RICHMOND OTEL

İstiklal cad. No:445 34433 Tünel / İstanbul.

istanbul-richmond-otel

Richmond İstanbul Hotel, İstanbul’un eğlence, kültür ve alışveriş merkezi olan İstiklal Caddesi üzerindeki tek otel olma özelliğine sahiptir. Taksim Meydan’ına bağlanan İstiklal Caddesi, tarihi Pera bölgesinde, modern mimariye sahip 103 odası, Boğaz manzaralı Leb-i Derya restaurantı ve modern teknik ekipmanlara sahip toplantı salonları ile hem tatil hem de iş amaçlı seyahat eden misafirlere hizmet vermektedir. İstanbul’un yeni eğlence merkezi olan Asmalımescit’e yürüyerek bir dakika, tarihi Galata Kulesi'ne beş dakika ve tarihi yarım adaya araçla beş dakika mesafededir. İş merkezlerine yakınlığından dolayı da özel bir konuma sahiptir.

Tesis103 toplam oda, 206 toplam yatak, 2 suit oda, 6 bağlantılı oda, 8 sigara içilmeyen oda, 26 executive oda. Deniz ve şehir manzarası var.merkezi klima, merkezi ısıtma, internet odası, fotokopi makinesi, renkli printer, business center, executive salon, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, 24 saat oda servisi, jeneratör ve tesis yakınında ücretli otopark. 5 toplantı odası (20 min. 150 max. Kapasite). Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, dvd player, televizyon, fax, klima ve video konferans. Balo salonu (kapasite 150 pax ).

Standart odalar

Direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, executive odalarda internet bağlantısı, suitlerde plazma tv, kablo tv, uydu tv, cine 5, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası ve banyoda telefon.

Lütfen Paylaşın

midilli tur
cruise-acenta
midilli renacar
whatsapp
schengen vize banka-hesap-bilgileri ozel indirim