HELIOTROPE HOTEL

Heliotrope Hotels, Varia, 81100, Mytilene, Lesvos, Greece

heliotrope hotel

Heliotrope Otelleri'ni tanıyın
Yılın her döneminde iki bölümden oluşan modern otellerimizde unutulmaz tatiller yaşayın.

Otellerden bir tanesi 28 odasıyla 1. sınıf (4 yıldızlı), diğeri ise 35 odasıyla 1. sınıf (4 yıldızlı) seviyesine yükselmiştir.

Denizden 30 metre içerde ve Varia (Vigla) plajından 100 metreden daha az bir mesafede bulunmaktadır. Midilli belediyesine bağlı Varia ilçesinde bulunan oteller kentin merkezinden yaklaşık 2.5 km. içerde olup villaların, plajların, taverna ve kulüp gibi eğlence merkezlerinin bulunduğu sahil yolu üzerindedir.

Oteli oluşturan binalar ve çevresi yüksek bir estetik ve özel bir mimari stil ile inşa edilmiş ve çevreyle tam bir uyum içinde olmaları sağlanmıştır.
Ayrıca otelin çok yakınında "Nostalgia" adında canlı müzik yapan bir de taverna bulunmaktadır

TesisTüm odalarımız Anadolu sahillerini gören deniz manzaralı ve balkonludur. Her odada ayrıca klima, renkli 20 uydu kanallı TV ve video, mini bar, direkt telefon, kasa, ödemeli TV (pay TV), saç kurutma makinesi, smart card, küvetli veya duşakabinli banyo, otelin kablosuz ağ bağlantısı ile internet (WiFi).

Bazı odalarımız aileleri de misafir etmek amacıyla bağlantı kapılarına sahiptir. Ayrıca özel bakım gereken müşterilerimiz için de odalarımız bulunmaktadır.

Yetişkin ve çocuk havuzunda deniz suyu bulunmaktadır. Hiromasaj, jakuzi, resepsiyon (kapalı sistem kameralı), bekleme salonu, iki bar, kafeterya, snack bar- restorant, çalışma salonu, 8 asansör, 2 yedek jeneratör, çocuk bahçesi, otopark, yıkama/kurutma/ütüleme hizmetleri, enerji tasarrufu sağlayan sistem, açık havada ve gölgede kutlama ve toplantılar için masa ve sandalyeler, özel bakım gereken müşterilerimiz için odalar, AÇIK BÜFE AMERİKAN KAHVALTISI ve oda servisi.

Lütfen Paylaşın

midilli tur
cruise-acenta
midilli renacar
whatsapp
schengen vize banka-hesap-bilgileri ozel indirim